Piłkarz miesiąca Warmii i Mazur

Internauci piszą

    » więcej » napisz do nas

    Najpopularniejsze

      Która drużyna na koniec rozgrywek III ligi będzie najwyżej w tabeli?
        zobacz wyniki >

      Adres redakcji

      ul. Tracka 5
      10-364 Olsztyn
      tel: (0-89) 539-76-55
      email: sport@wm.pl

      GG redakcji

      Biuro reklamy internetowej
      tel: (0-89)539-76-29,
      tel: (0-89)539-76-59
      email: reklama@wm.pl

      2009-08-07

      IV liga warmińsko-mazurska

      9. KOLEJKA - 26/27 WRZEŚNIA

      MKS Korsze - Zamek Kurzętnik 3:1
      Błękitni Pasym - Sokół Ostróda 0:1
      Granica Kętrzyn - Zatoka Braniewo 1:3
      Tęcza Biskupiec - Błękitni Orneta 1:1
      GKS Wikielec - Pisa Barczewo 1:3
      Olimpia 2004 Elbląg - Start Nidzica 1:2
      Płomień Ełk - Rominta Gołdap 3:2
      Polonia Pasłęk - MKS Szczytno 3:2












      8. KOLEJKA - 19/20 WRZEŚNIA

      Zamek Kurzętnik - Polonia Pasłęk 2:2
      MKS Szczytno - Płomień Ełk 3:2
      Rominta Gołdap - Olimpia 2004 Elbląg 1:2
      Start Nidzica - GKS Wikiele 3:0
      Pisa Barczewo - Tęcza Biskupiec 2:0
      Błękitni Orneta - Granica Kętrzyn 3:2
      Zatoka Braniewo - Błękitni Pasym 1:0
      Sokół Ostróda - MKS Korsze 5:1

      7. KOLEJKA - 12/13 WRZEŚNIA

      Polonia Pasłęk - Płomień Ełk 1:3
      Sokół Ostróda - Zamek Kurzętnik 3:1
      Błękitni Pasym - Błękitni Orneta 4:2
      Tęcza Biskupiec - Start Nidzica 4:3
      ZKS Olimpia Elbląg - MKS Szczytno 3:0 (walkower)
      MKS Korsze - Zatoka Braniewo 3:0
      GKS Wikielec - Rominta Gołdap 1:1
      Granica Kętrzyn - Pisa Barczewo 3:1

      6. KOLEJKA - 9 WRZEŚNIA

      Polonia Pasłęk - ZKS Olimpia Elbląg 1:3
      Zatoka Braniewo - Sokół Ostróda 3:0
      Błękitni Orneta - MKS Korsze 2:5
      Pisa Barczewo - Błękitni Pasym 0:1
      Start Nidzica - Granica Kętrzyn 0:0
      Rominta Gołdap - Tęcza Biskupiec 1:1
      MKS Szczytno - GKS Wikielec 1:1
      Zamek Kurzętnik - Płomień Ełk 0:3

      5. KOLEJKA - 5/6 WRZEŚNIA

      Zatoka Braniewo - Zamek Kurzętnik 1:1
      Sokół Ostróda - Błękitni Orneta 1:0
      MKS Korsze -Pisa Barczewo 1:2
      Błękitni Pasym - Start Nidzica 1:3
      Granica Kętrzyn - Rominta Gołdap 1:1
      Tęcza Biskupiec - MKS Szczytno 0:1
      GKS Wikielec - Polonia Pasłęk 2:1
      Olimpia 2004 Elbląg - Płomień Ełk 4:1

      4. KOLEJKA - 29/30 SIERPNIA

      Błękitni Orneta - Zatoka Braniewo 2:7
      Rominta Gołdap - Błękitni Pasym 3:0
      Pisa Barczewo - Sokół Ostróda 2:2
      MKS Szczytno - Granica Kętrzyn 0:3
      Polonia Pasłęk - Tęcza Biskupiec 4:1
      Start Nidzica - MKS Korsze 3:1
      Zamek Kurzętnik - ZKS Olimpia Elbląg 2:2
      GKS Wikielec - Płomień Ełk 2:0


      3. KOLEJKA - 22/23 SIERPNIA

      Błękitni Orneta - Zamek Kurzętnik 1:1
      Zatoka Braniewo - Pisa Barczewo 1:2
      Sokół Ostróda - Start Nidzica 2:0
      MKS Korsze - Rominta Gołdap 2:1
      Błękitni Pasym - MKS Szczytno 3:1
      Granica Kętrzyn - Polonia Pasłęk 3:0
      Tęcza Biskupiec - Płomień Ełk 2:3
      GKS Wikielec - Olimpia 2004 Elbląg 2 września, 17:00

      2. KOLEJKA - 15/16 SIERPNIA

      Zamek Kurzętnik - GKS Wikielec 1:1
      Olimpia 2004 Elbląg - Tęcza Biskupiec 2:2
      Granica Kętrzyn - Płomień Ełk 1:0
      Polonia Pasłęk - Błękitni Pasym 1:0
      MKS Szczytno - MKS Korsze 0:4
      Rominta Gołdap - Sokół Ostróda 3:4
      Start Nidzica - Zatoka Braniewo 1:3
      Pisa Barczewo - Błękitni Orneta 4:2

      1. KOLEJKA - 8/9 SIERPNIA

      Pisa Barczewo - Zamek Kurzętnik 1:1
      Błękitni Orneta - Start Nidzica 2:2
      Zatoka Braniewo - Rominta Gołdap 2:3
      Sokół Ostróda - MKS Szczytno 4:1
      MKS Korsze - Polonia Pasłęk 3:0
      Błękitni Pasym - Płomień Ełk 1:1
      Granica Kętrzyn - Olimpia 2004 Elbląg 4:1
      Tęcza Biskupiec - GKS Wikielec 1:1
      oceń artykuł:
      ( 0 )      nie oceniany