Piłkarz miesiąca Warmii i Mazur

Internauci piszą

    » więcej » napisz do nas

    Najpopularniejsze

      Która drużyna na koniec rozgrywek III ligi będzie najwyżej w tabeli?
        zobacz wyniki >

      Adres redakcji

      ul. Tracka 5
      10-364 Olsztyn
      tel: (0-89) 539-76-55
      email: sport@wm.pl

      GG redakcji

      Biuro reklamy internetowej
      tel: (0-89)539-76-29,
      tel: (0-89)539-76-59
      email: reklama@wm.pl

      2009-08-07

      Kontakt – Redakcja Gazety Olsztyńskiej

      Gazeta OlsztyńskaEdytor Sp. z o.o.
      ul. Tracka 5
      10-364 Olsztyn
      tel. centrali – tel. 089 539 77 00

      NIP 729-198-10-28,
      Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000009446, kapitał zakładowy 8 301 000 złotych.

      Redakcja internetowa:
      tel. 089 539 75 20


      Masz informację, problem albo chcesz się czymś pochwalić napisz do nas:
      mail: internet@gazetaolsztynska.pl

      GG 3654944


      Redaktor naczelny

      • Ewa Bartnikowska - mail: e.bartnikowska@gazetaolsztynska.pl

      Szef redakcji online
      • Marcin Bobiński - mail: m.bobinski@gazetaolsztynska.pl

      Redaktorzy wydania internetowego:

      • Agnieszka Niebojewska - mail: a.niebojewska@gazetaolsztynska.pl
      • Monika Nowakowska - mail: m.nowakowska@gazetaolsztynska.pl
      • Szczepan Skwarczyński - mail: s.skwarczynski@gazetaolsztynska.pl
      • Emil Marecki - mail: e.marecki@gazetaolsztynska.pl
      • Michał Orłowski - mail: m.orlowski@gazetaolsztynska.pl
      • Piotr Bułakowski - mail: p.bulakowski@gazetaolsztynska.pl
      • Mateusz Albin - mail: m.albin@gazetaolsztynska.pl



      Redakcja - Działy:
      • Miejski Olsztyn – tel. 089 539 76 40
      • Prenumerata – tel. 089 539 76 63
      • Foto – tel. 089 539 76 00
      • Dodatki - tel. 089 539 75 75
      • Sport - tel. 089 539 75 50, 089 539 75 20
      sport@gazetaolsztynska.pl
      sport@wm.pl
      GG 10058814


      Dział Sprzedaży Reklam w Olsztynie – tel. 089 539 74 41
      mail: reklama@gazetaolsztynska.pl

      Biuro reklamy internetowej
      tel: (0-89)539-76-29,
      tel: (0-89)539-76-59
      mail: reklama@wm.pl

      Centralne Biuro Ogłoszeń w Olsztynie
      • ul. Partyzantów 71 – tel. 089 527 35 70, fax. 089 539 74 88
      • Filia Nagórki - tel./fax 089 542 67 47
      • Filia Dworzec PKS - tel. 089 533 66 06

      >>> ZOBACZ: cenniki, druki zleceń, kalkulator ogloszeń drobnych!