Piłkarz miesiąca Warmii i Mazur

Internauci piszą

  » więcej » napisz do nas

  Najpopularniejsze

   Która drużyna na koniec rozgrywek III ligi będzie najwyżej w tabeli?
     zobacz wyniki >

   Adres redakcji

   ul. Tracka 5
   10-364 Olsztyn
   tel: (0-89) 539-76-55
   email: sport@wm.pl

   GG redakcji

   Biuro reklamy internetowej
   tel: (0-89)539-76-29,
   tel: (0-89)539-76-59
   email: reklama@wm.pl

   2010-04-06

   Zdzisław Bakaluk: Nie jestem zamieszany w korupcję

   Piłkarski sędzia z Iławy, Zdzisław Bakaluk, zdaniem „Przeglądu Sportowego” mógł brać udział w aferze korupcyjnej związanej z Górnikiem Polkowice. Skontaktowaliśmy się z arbitrem — do niczego się nie przyznaje i twierdzi, że są to tylko spekulacje prasowe.
   Fot. Mateusz Partyga
   W ubiegłym tygodniu do prokuratury we Wrocławiu, która od kilku lat bada zjawisko korupcji w polskim futbolu, zgłosił się dobrowolnie Marek G., aktualnie grający w Śląsku Wrocław, a niegdyś — w Górniku Polkowice. Po chwili usłyszał zarzuty korupcyjne. Dzień później te same zarzuty usłyszał kolejny były zawodnik Górnika, Przemysław K. Sprawa dotyczy sezonu 2004/05. Górnik miał podobno kupować mecze.

   „Przegląd Sportowy” twierdzi, że w proces korupcyjny związany z klubem z Dolnego Śląska zamieszany jest także Zdzisław Bakaluk, który — zdaniem gazety — miał przyjmować obietnice łapówek w zamian za korzystne wyniki meczów z udziałem Górnika Polkowice.

   — Do niczego się nie przyznaję, nigdy nie uczestniczyłem w handlowaniu meczami. To są jakieś spekulacje prasowe, dziennikarze lubią „podkręcać” temat i często podają nieprawdziwe informacje — mówi sędzia piłkarski z Iławy. — Sędziowałem mecze Górnika Polkowice, oczywiście. Podobnie jak prowadziłem mecze prawie wszystkich drużyn z najwyższych lig w Polsce. To jednak nie oznacza, że jestem zamieszany w sprawę klubu z Polkowic. Wyjaśnienie tej sprawy pozostawmy odpowiednim organom ścigania — kończy Bakaluk.

   Do tej pory u sędziego nie pojawił się nikt z organów ścigania, nie otrzymał także żadnego wezwania do prokuratury czy na policję. W artykule „Przeglądu Sportowego” pojawiają się także nazwiska innych sędziów. Gazeta powołuje się na informacje pochodzące z prokuratury.

   zico

   Dodaj komentarz

   zgłoś nadużycie AleksandrAmobe, Utworzony: 2018-05-23 03:19:35, IP: 94.41.*.*

   Пару часов назад смотрел данные сети, неожиданно к своему удивлению заметил четкий ресурс. Это он: Реверсивный калькулятор кодов резисторов SMD . Для моих близких данный вебсайт явился довольно неплохим. Успехов всем!

   zgłoś nadużycie owareceyuu, Utworzony: 2017-09-15 18:56:50, IP: 91.200.*.*

   http://20mg-levitraforsale.com/ - 20mg-levitraforsale.com.ankor usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/

   zgłoś nadużycie ozixilifui, Utworzony: 2017-09-15 18:42:57, IP: 91.200.*.*

   http://20mg-levitraforsale.com/ - 20mg-levitraforsale.com.ankor usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/

   zgłoś nadużycie naufipo, Utworzony: 2017-09-14 19:24:16, IP: 91.200.*.*

   http://20mg-levitraforsale.com/ - 20mg-levitraforsale.com.ankor usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/

   Edytor Sp. z o.o. informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
   oceń artykuł:
   ( 0 )      nie oceniany